První lekce u Lady Viktorie – přijetí do služeb

     Už skoro od začátku roku hledám svoji novou paní, které bych mohl sloužit, a vůbec to není jednoduché. Asi mám větší nároky na jednotlivé praktiky, ale především mě naplňuje vzájemné propojení při lekci a samotný vztah s dominou, který není omezen jen na dobu trvání lekce.

     Při všem tom hledání jsem na internetu našel i stránky Lady Viktorie, a zaujala mě hned první strana, kde píše o sobě, protože přesně vystihuje to, co hledám, a to dlouhodobý vztah, hledání společné cesty, nových možností, nových her a scénářů a posouvání hranic. Potom jsem zjistil, že i ve svých praktikách má všechny, které se mi líbí, také, že vybavení studia má kvalitní, a v neposlední řadě i na fotkách vypadá skvěle. Hned jsem se rozhodl, že jí musím požádat o přijetí do služby, což jsem i učinil hned po jejím návratu z dovolené, když jsem jí napsal e-mail. Lady Viktoria mě přijala a tak jsme si domluvili termín seznámení a první lekce. V daný den už jsem byl natěšený, ale při cestě za Lady Viktorií nastaly nějak komplikace a lekci jsme museli zrušit.

     Po několika dalších dnech jsme si tedy domluvili nový termín, a zase jako předtím, jsem v daný den vyjel autem po dálnici do Ostravy. Zase pěkně natěšený a tentokrát už i připravený na feminizaci, kdy jsem pod oblečením na sobě měl dámské kalhotky, samodržící punčochy a dámskou košilku, vše v černé barvě. Cesta ubíhala v pohodě a já už jsem si zkoušel představovat, co bych tak chtěl na první lekci u Lady Viktorie zažít. Když jsem byl v dohodnutý čas na místě, zavolal jsem Lady Viktorii a ona mě navedla, do jakých dveří mám jít. Vešel jsem do domu, vyšel do prvního patra a když jsem se přede dveřmi zouval, tak Lady Viktoria otevřela dveře do přijímací místnosti a pozvala mě dovnitř. Já jsem tedy vešel a poprvé jsem ji spatřil naživo. A uviděl jsem před sebou krásnou ženu oblečenou v latexu. Lady Viktorii jsem předal kytku a lahev vína, bílého a suchého, které by ji mohlo chutnat. Potom jsem se posadil ke stolku před ni, a po chvíli jsem začal povídat něco o sobě a o svých preferovaných praktikách, a i těch, které nemusím. Byl jsem nějak víc nervózní, ani nevím proč, a tak jsem spíš blekotal, a neřekl jsem ani všechno, co jsem chtěl. Mezi tím, co jsem ze sebe vysoukal, bylo i to, že by mě lákalo vyzkoušet šukací stroj, který má Lady Viktoria ve studiu, a taky, že ještě víc než latex, který měla na sobě, jsou mým větším fetishem punčochy.

     Když náš úvodní rozhovor skončil, Lady Viktoria mě poslala do sprchy a sama odešla do studia. Já jsem se po sprše znovu oblékl do punčoch, kalhotek a košilky, a potom jsem zaklepal na dveře do studia. Lady Viktoria mě povolila abych vešel dovnitř, a když jsem vešel, hned jsem poklekl na kolena a po čtyřech jsem šel k Lady Viktorii. Hned jsem si všiml, že už na sobě nemá latexové legíny, ale samodržící punčochy a latexová tanga. Že to jsou tanga jsem zjistil až později, když se ke mně Lady Viktoria otočila zády. Tím mě Lady Viktoria překvapila a udělala ještě větší radost. I v latexových legínách se mi moc líbila, ale tímto ještě víc vyhověla mým preferencím, a rozhodně si mě tímto krokem naklonila. Přivítal jsem ji políbením obou krásných černých botiček na vysokých podpatcích. Lady Viktoria mně potom přikázala abych si stoupl ke kovovému zařízení na poutání, ke kterému mě připoutala tak, že jsem měl ruce i nohy roztažené. Takto připraveného si mě začala testovat, kdy zkoušela citlivost mých bradavek a mého penisu, který pak i podvázala společně s koulemi. Když Lady Viktoria odcházela pro různé propriety k mému mučení, tak jsem ji měl možnost uvidět otočenou zády ke mně a to jsem právě poznal, že na sobě nemá latexové lahotky, ale tanga. Naskytl se mi tak úžasný pohled na její nádherně tvarovaný zadaček, který byl rozdělen jen úzkým latexovým proužkem tang. Tento pohled jsem se snažil zachytávat co nejčastěji, kdy to bylo možné, ale snažil jsem se to dělat nenápadně, protože jsem nevěděl, jestli by mě Lady Viktoria třeba nepotrestala za nějaké očumování. Moje oči si tedy maximálně užívaly. Pak si také uživaly nesmělých pohledů do očí Lady Viktorie, ale právě, že jsem nevěděl, jestli si tento pohled do jejich očí můžu dovolit, byly to pouze letmé krátké pohledy, jakoby náhodné.  Připoutaného ve stoje mi Lady Viktoria ještě zkrášlila bradavky skřipci a lehce na mně otestovala svůj bičík.

     Po tomto lehkém testovacím úvodu se mi od Lady Viktorie dostalo velké odměny. Odpoutala mě od zařízení, udělala pár kroků před poutací lavici, kdy stála zády ke mně a přikázala mi, abych přišel k ní, samozřejmě po čtyřech. Zase jsem měl před sebou ten úžasný pohled na dokonale krásný zadeček Lady Viktorie. A tentokrát se nekochaly jen moje oči, ale tou odměnou bylo to, že jsem směl líbat Lady Viktorii od jejich botiček až po ten krásný zadeček. Mé rty si tak vychutnávaly nejprve dotek s latexovými botičkami, pak s punčoškami a nakonec s hebkým zadečkem. Nejprve jsem Lady Viktorii takto líbal na pravé nožce a pravé půlce zadečku a potom i na levé. Užíval jsem si to maximálně, protože ten její hebký zadeček je prostě skvost. V jednu chvíli s ním i lehce zavrtěla a natiskla se na můj obličej. A k tomu ještě ta vůně její kůže. No prostě nádhera. Úplně jsem měl přitom chuť ještě zapojit ruce a dotýkat se těch krásných nožek v punčochách a toto hebkého zadečku, ale musel jsem se krotit, protože k tomu jsem od Lady Viktorie žádné svolení neměl. Takže po tom zahřívacím úvodu naše lekce pěkně nabrala grády.

     Mé rty ještě cítily chuť hebké kůže Lady Viktorie, která mi přikázala abych si klekl a ona si přede mnou sedla na stupínek poutací lavice a začala si znovu „hrát“ s mými bradavkami a penisem, kdy na pomoc si vzala Wartenbergerovo kolečko, kterým zlehka jezdila nejprve po bradavkách a pak i po penisu a koulích. V duchu jsem si říkal, že by mohla víc přitlačit, ale vím, že Lady Viktorie nemůže při první lekci znát moje hranice. Po chvíli mě Lady Viktorie přikázala posadit se na stupínek poutací lavice a ruce mě připoutala k jejím bokům. Přinesla si židli, sedla si přede mě a svými botičkami mi začala jezdit různě po těle. Občas s nimi trochu přitiskla penis nebo koule. Pak si botičky sundala, a to samé dělala svými krásnými nožkami v punčochách. Nožky přesunula i k mému obličeji a já jsem mohl vnímat jejich vůni. Mohl jsem je střídavě líbat, kdy druhou nožkou, kterou jsem nelíbal, mi Lady Viktorie dráždila penis nebo přejížděla po těle. Zase si moje rty užívaly a jen ty připoutané ruce měly smůlu, že se těch krásných nožek nemohly dotýkat. Lady Viktoria si znovu obula botičky, stoupla si přede mě, přikázala mi otevřít pusu a pak mi do nich dvakrát plivla svoje sliny. S chutí jsem je polikal. Pak si můj penis dala mezi své krásné nožky a tak ho dráždila. K tomu ještě natiskla svoji hruď na můj obličej a trošku mě ubrala dech.

     Když s mým drážděním Lady Viktorie skončila, odpoutala mě ruce a přikázala se přesunout na gynekologické křeslo. Tam mě zafixovala fólií nohy v opěrkách a ruce mě připoutala z boku křesla. Na bradavky mi připnula silnější skřipce a pak se začala „věnovat“ mému análu. Nejprve mi tam zasunula jeden prst a po chvíli i druhý. Při tomto „vyšetřování“ mi začala dráždit i penis, což u mě zvyšovalo vzrušení. Když mě Lady Viktorie „vyšetřila“ anál prsty, zavedla mi do něj anální kolík, a jak jsem zjistil o chvíli později, byl nafukovací a vybrační. Chvíli mi ještě dráždila penis, ale s přestávkami, abych se náhodou „neudělal“. Aby k tomu nedošlo, vymyslela Lady Viktoria další mučení, a to přímo penisu elektrem. Ani nevím, co mi na něj připojila, nějak jsem se neodvážil podívat, ale penis si užíval krásné elektrické šoky. K tomu Lady Viktorie přidávala na vybraci análního kolíku a také ho postupně přifukovala. U toho přifukování jsme se k hranici mých možností nedostali, ale vůbec mě to nemuselo mrzet, protože Lady Viktorie mé vzrušení stále stupňovala. To už si začala nasazovat připínák a tak jsem věděl, co bude následovat. Samozřejmě, že jsem se na to těšil, až mi ho zasune do análu a bude přirážet. A měl jsem na co. Vyfoukla tedy anální kolík, vysunula ho ven a pak mi tam místo něj zasunula připínák, s kterým pak hezky „jezdila“ v mém análu a přitom ještě dráždila můj penis, který si zároveň užíval i elektra. Byla to nádhera. A přitom to byla jen příprava na to, co přišlo.

     Potom co mě Lady Viktorie přestala „šukat“ a sundala si připínák, stoupla si nade mě a znovu jsem na její příkaz musel otevřít pusu, do které mi dvakrát plivla a já jsem si opět mohl vychutnat její sliny. Hned potom mě připojila na elektro i bradavky, a moje vzrušení tak stále narůstalo. A pak už přišel pro mě naprosto nový zážitek. Lady Viktorie si před gynekologické křeslo přisunula židli, na kterou postavila šukací stroj. Vibrátor z něj namířila na můj anál, zasunula ho do něj a stroj pustila. Byl to tedy úžasný pocit, být takhle „šukán“, a to byla ještě ta nejmenší rychlost. K tomu tam bylo mučení elektrem a Lady Viktorie k tomu ještě přidala dráždění mého penisu. Myslel jsem si, že jsem skoro na vrcholu, ale Lady Viktorie mě přesvědčila o omylu. Nejen, že přidávala na rychlosti přírazů šukacího stroje, ale zvyšovala i intenzitu elektra. K tomu mi dráždila neskutečně penis. A v této extázi se propojily naše oči, kdy jsem poznal, že toto propojení je nejen dovolené, ale i žádoucí. Poznal jsem nejen jak nádherné jsou oči Lady Viktorie, ale cítil jsem z nich tu nadvládu, kterou nade mnou Lady Viktorie má. V tu chvíli jsem věděl, že si mě Lady Viktorie naprosto podmanila a získala. Byl jsem v takové extázi, že jsem si myslel, že každou chvíli vyvrcholím. Ale Lady Viktorie chtěla, aby se mé utrpení a vzrušení ještě víc stupňovalo. Několikrát jsem byl tak blízko vyvrcholení, ale Lady Viktorie zkušeně přestala dráždit můj penis snad v té poslední vteřině před výstřikem. Myslel jsem, že to nevydržím, tak moc jsem se chtěl „udělat“ a zároveň jsem chtěl, aby mé utrpení pokračovalo. A opravdu pokračovalo.

     Lady Viktorie vysunula šukací stroj z mého análu a sundala i veškeré elektro. Přesunula mě na zem ke kovovému zařízení, kde jsem si musel lehnout na záda. Tehdy jsem si všiml, že to zařízení má i kladku, ale než jsem pomyslel na to, co by se s ním dalo dělat, stála Lady Viktorie nade mnou, což byl úžasný pohled a pastva pro moje oči. Viděl jsem jak je dokonalá. Lady Viktorie si sundala botičky a postupně mi svoje krásné nožky v punčochách zasouvala do pusy. Zase jsem měl možnost cítit tu slasnou chuť a vůni. Lady Viktorie se potom otočila tak, aby mohla svým nádherným zadečkem nasednou na můj obličej. Já jsem si tak užíval toho pohledu, jak postupně její nádherný hebký zadeček klesá k mému obličeji, a pak se na něj i přitiskl. To už jsem cítil jeho vůni. Lady Viktorie mě krásně svým luxusním zadečkem přidušovala a zároveň se věnovala i dráždění mého penisu. Po chviličce uklidnění jsem se zase dostával na vrchol vzrušení. Lady Viktorie mě několikrát uvolnila dech, ale pak mě zase pěkně přisedla. Už už jsem se blížil k vyvrcholení a tentokrát mě to už Lady Viktorie povolila. Bylo to úžasné jak mě Lady Viktorie přivedla na vrchol, a  určitě ze mě dostala i tu poslední kapku.

     Krátce jsem to ještě vydýchal, Lady Viktorii poděkoval, políbil botičky a šel se osprchovat. To co jsem zažil bylo naprosto úžasné a rozhodně bych nečekal, že při první lekci něco tak skvělého můžu zažít. Dřív jsem si myslel, že první lekce je jen o vzájemném poznání a zjištění jestli mezi dominou a mnou funguje ta „správná chemie“. Ale Lady Viktorie mě přesvědčila o něčem jiném. Já jsem u ní to vzájemné propojení cítil hned a užíval jsem si každou chvíli naší lekce. A právě proto mi ani nijak nevadilo, že se při lekci nedostalo na některé mé oblíbené praktiky. Lady Viktorie byla při lekci úplně fantastická a k tomu se tak hezky na ni kouká, protože je velmi krásná. A ty její nožky, excelentní zadeček a překrásné oči, no, jen zavřít oči a zase si je představit. Jsem rád, že jsem se rozhodl Lady Viktorii navštívit a poznat ji, a nespokojil jsem se službami jiné z domin, které jsem při hledání nové paní navštívil před ní, protože Lady Viktorie je skutečně Lady s velkým L, Madam s velkým M a paní s velkým P. Vím, že jí budu velmi rád sloužit, rád ji poznávat a budovat náš vztah. Už teď se těším na další cestu do Ostravy. 

Otrok tvrdě pod kontrolou

(obrázky ve fotogalerii)

S Madam Karin a Angelou jsme si vzaly pod společnou kontrolu otroka Toma. Po domluvě jej obě dominy zaslaly ke mně na další část jeho výcviku. Otrok přesně podle plánu přijel do studia již s roubíkem v podobě kalhotek v ústech a s pásem cudnosti, který už musel nosit několik týdnů. Nesměl promluvit. Přikázala jsem mu svléknout se a přijít do mučírny. Poslušně a kvapem se tedy připravil a vešel. Hned na úvod musel pokleknout a přivítat se se mnou – políbit botičku. Druhou nohou jsem mu surově hlavu podržela nad botou, aby práci neodbyl. Poté jsem jej připoutala k rámu a začaly hrátky v podobě tvrdého a nekompromisního mučení. Cílem bylo jej otestovat ve všech možných bolestných situacích a sledovat jeho reakce, a zda umí vše s pokorou snášet a děkovat Madam. Na bradavky jsem mu zavěsila svorky připojené k pásu. Jakýkoliv pohyb jeho údu směrem dolů znamenal stupňovanou bolest v jeho bradavkách. Poté jsem mu připojila ke koulím kbelík a postupně přilévala vodu a sledovala, jak útrpně snáší bolest. Sem tam kbelík rozhoupala. Sundala jsem pás a penis mu polévala horkým voskem. Ústa jsem mu přelepila s kalhotkami v ústech páskou. Odpoutala jej z rámu, připnula obojek a nechala jej za odměnu políbit mi zadeček a poté celé nožičky. Dále připoután k sedací lavici jsem mu úd podrtila pod mými podpatky a na koule připnula spousty kolíčků. Následovalo mučení elektro neon wandem. Snesl maximum a pokorně děkoval. Je čas na výcvik čubky. Připoután ke koze jsem mu roztáhla análek, který mu den předem řádně „připravila“ Madam Karin se svou kamarádkou. Bylo vidět, jak velmi trpí. Připínací penis poté poslušně a hluboko vykouřil. Odpoután pokleknul na zem, kde jsem ho svázala a zakryla oči maskou a sundala pásku a kalhotky. Odešla jsem připravit piss pro pozdější použití. Jak mu asi bude chutnat poplivaná zem? Poslušně vše slízal a očistil Madam botičky. Čas na nápoj. Připoutala jsem jej k posteli, nasadila latexovou masku a k penisu vibrační vajíčko. Trošku jsem jej potrápila vajíčkem a stimulací penisu, má zákaz orgasmu, takže držel, co mohl. K masce jsem připojila trychtýř a pěkně postupně jej napájela ještě teplým pissem. Piss vyloženě nenávidí, ale poslušně vše spolykal, k mému údivu. Zbytek pissu jsem mu odměřila do 3 ampulek. Odpoutala jsem jej z postele, poslala na hygienu a čekala na jeho návrat zpět k mým nohám. Zamkla jsem jej do pásu, kalhotky namočené do pissu jsem mu zastrčila zpět do úst a poslala jej obléci. Před odchodem jsem mu vyprázdnila peněženku a poslala ven. Musel čekat v autě do příchodu mé sms s dalšími instrukcemi. K jídlu měl povoleny jen piškoty – na oběd a svačinu. K čemu sloužily ony ampulky s pissem? Ano! Přimíchal si je do piškotů! Jednu ponechal, nic jeného jíst nesměl bez mého dovolení. Musel mi napsat číslo pokoje hotelu. Nevěděl, co chystám. Celou dobu byl sledován Madam Karin na GPS. Před 8 jsem dorazila na hotel. Nevěděl nic o mém příchodu, tak čekalo šokující překvapení pro něj, když se otevřely dveře výtahu a před nimi stál on a v něm já. Zrovna chtěl jít na večeři – nepovolenou! Přistižen při činu! Jak chtěl! Šlo se na pokoj. Musel prosit a líbat botičky. Spoutala jsem jej k židli a svou novou kurvičku podrobila kosmetickému salonu. Dostal obtížně smývatelnou masku, voděodolnou řasenku a červeně nalakované nehty na rukách i nohách. Popsaný nesmývatelným fixem. Kráska. S pásem cudnosti a svorkami na bradavkách. Poručila jsem mu položit se na postel. Dostal roztahovací roubík. A ochutnával moje sliny. Čubička potřebovala nakrmit. Dostal tedy kousek pečiva a musel donést poslední ampulku s pissem. Vše poslušně snědl. Čas umýt masku. Vzala jsem ho tedy na toaletu, jeho obličej do něj strčila a párkrát důkladně spláchla. Vybrala mu opět peněženku a odešla. Zbytek jeho osudu již byl na telefonu v rukou Karin.

24H mučení a věznění otroka

(označené obrázky ve fotogalerii)

Otrok vše potvrdil. Měl dorazit 17:30, avšak přišla SMS, že bude mít 20 minut zpoždění. Madam velmi nerada čeká. Ihned jak dorazil s úsměvem na rtu, že je vše v pořádku, Madam rozzlobeně přikázala, aby se svléknul, že ho očekává IHNED ve vedlejší místnosti. Otrok šokován reakcí své Madam, uposlechl, oděv velmi rychle sundal a už klečel u Madam. Ta jej připoutala k rámu, nasadila deprivační masku, podvázala koule a rozhodla si se svým otokem trošku „hrát“. Otrok nevěděl, co jej čeká. Madam se ujala svých trestajících pomůcek – plácačka, bičík, bič, rákosky, honácký bič a otroka řádně ztrestala. Nezbylo mu nic jiného, než strpět trest a čekat, až se Madam uklidní. To ale nebylo vše. Otroka hodlala dále trápit. Co asi snesou jeho koule? Pověsila mu na koule kbelík naplněný vodou a přidala dalších pár ran na zadek. „Ne že to vyliješ!!!“, řekla, když sebou otrok cukal v bolestech. Občasně mu kbelíkem na koulích trošku zahoupala. Na závěr se Madam zalíbilo použít trošku elektra. Připevnila mu elektrody na úd, pohodlně se usadila na stoličku, ať má na zábavu dostatečně pohodlný výhled a spustila elektro zařízení. Otrok se již jen vyčerpaně zmítal a funěl. (1) Otroka poté odstrojila, odpoutala a přikázala mu sprchu a vybalit si své hygienické potřeby. Uspokojená Madam již s úsměvem si mezitím připravila svou kávu, usadila se a čekala na svého již poslušného otroka. Chvíli spolu rozmlouvali, bavili se. Poté madam dostala chuť na další hrátky. Otrokovi přikázala pokleknout v mučírně. Madam otroka zmumifikovala a připoutala k posteli a testovala, co vše jeho úd snese. Kolíčky, elektro…. (2) Nakonec otroka odpoutala a nařídila sprchu. Otroka poté zavřela do klece. Čas na večeři. Madam si vychutnala své domácí burgery a pro otroka připravila lahodný piss a suchary do psích misek. Poté Madam odpočívala u sklenice vína se svým mazlíčkem. (3) Otroka po večeři v kleci vyhnala udělat hygienu a připoutala jej k posteli pro spánek. Lady si večer odpočívala u vína a poslouchala svého otroka, jak se marně snažil usnout. Pak i Madam šla po své hygieně spát do své postele. V noci otrok Madam budil šramocením, tak mu udělala trošku elektro překvapení. Pak odešla znovu spát. Ráno slyšela jak otrok konečně usnul, no je třeba udělat budíček. Po 2h spánku jsem otroka vzbudila, poslala na wc a musel si přijít pro ranní probouzecí výprask. (4) Následovala snídaně do psí misky v kleci….ranní piss a pohanková kaše. (5) Lady si svou vychutnala s ranní kávou pěkně u stolu. (6) Ranní kávičku si Madam vychutnávala u vyřizování mailů. Po práci Madam opět přepadla chuť mu udělat překvapení. Posadila jej na gynekologické křeslo, spoutala a tvrdě mu úd mučila podtlakem, vibracemi, elektrem, wartenbergovým kolečkem. Na závěr jsem otestovala jeho análek. (7) Poté odchod, sprcha a uzavření do klece. K obědu otrok dostal těstoviny s kečupem a kouskem mletého masa a piss. (8) Madam poté odpočívala se svým mazlíčkem ve své posteli. Aby to otrok neměl tak jednoduché, po čase se jej Madam rozhodla upoutat k lavici, dát masku a nechat ho jen tak rozmýšlet. Opět Madam šla relaxovat.  Když se začala nudit, přišla a dala otrokovi latexovou masku, trychtýř, a trošku ho utopila vlastním pissem. (9) Poté ho nechala se osprchovat a Madam chtěla relaxovat. Přikázala otrokovi, aby Madam udělal pedikúru. Pěkně odlakovat nehtíky a znovu nalakovat. Podle výkonu práce buď otroka odmení nebo potrestá. Pedikúra nedopadla nic moc. Musel poté namasírovat Madam…záda, nožky…. Otrok byl značně nervózní, začal se potit, což se Madam už také nelíbilo. Po dokončení, vzala otroka do mučírny a za trest dostane řádný výprask bičem, bičíkem, rákoskami. (10) Nakonec se nad otrokem slituje a dopřeje mu facesitting se slastným zakončením. Následuje balení otroka a odchod domů. Madam předloží otrockou daň a odchází. 

Návštěva s nečekaným průběhem.

Sobotního rána dorazil natěšený sub J. do mého studia přesně ve stanovený čas. Nevěděl, co jej ten den čeká. Měl rozkaz nemočit. Dveře se otevřely a čekaly jsme na něj společně s Madam Gabrielou oděné jako lékařky. Jakmile náš pacient vstoupil do mučírny, upoutaly jsme jej na závěsný systém, nohama rozkročmo. Koule pevně podvázány, začaly jsme mu č…..a drtit koleny, poté následoval test mačkání a drcení. Aby to měl J. zajímavější, dostal masku přes oči. Nadrženě čekal, co příjde…..plesk….první rána koženou plácačkou přímo přes žalud. Poděkoval. Následovaly další a další. Gabriela se činila. Já se vesele bavila s kávičkou v ruce a zapálenou cigaretkou, dokonalá pohodová zábava pro dámu. Nakonec jsem se rozhodla ne jen nečinně přihlížet a na jeho kouličky jsem odložila své unavené nožky pomocí provazů. Ten jeho útrpný hekot…..dokonalý zvuk. Když už byla plácačka málo, přišel bičík. Po několika ranách jsem usoudila, že jej nechám vydýchat a dostane odměnu v podobě uctění našich zadečků. Teď je načase přitvrdit. Pevně upoután na gyn. křeslo, s popprem v plynové masce, s plným a bolavým močovým měchýřem, jsem mu otestovala citlivost prostaty a bolestivost měchýře pomocí dilatace. Pořádně roztažená trubice byla poté ideální pro elektro stimulaci koulí a el. dilatace. Pro dokonalé rozdráždění prostaty jsme ještě přidaly anální stimulaci pomocí fucking machine. Subík už si začal stěžovat na bolestivost močového měchýře, tak jsem jej ještě necévkovala fyziologickým roztokem a poté chudáčka ponížila k dokonalosti – namočil si do vlastních úst. Aby toho nebylo málo, jako závěr drtivé lekce, jsme mu kouličky přimáčkly do svěráku, pořádně je zalily voskem, sály jej sucker machine a před výstřikem pro nejintenzivnější prožitek, kouličky Gábi maximálně zmáčkla ještě rukou. Subík vyčerpaně oddechoval pár minut upoután na železnou postel a poté byl propuštěn do sprchy…..

 

Kontakt

Lady Viktoria
Ostrava - Mar. Hory
+420 702 843 140

LEKCE POUZE PO-PÁ (9-21H). VÍKENDY POUZE TEHDY, POKUD JSOU ZDE VYPSÁNY VOLNÉ TERMÍNY.

Nově ve studiu Madam Katrin a opět možnost lekcí s Madam Alex.

NOVĚ VE STUDIU KOMTESKA PRO SEX. FOTO V GALERII

Mistress Lady Viktoria